کشور های برتر برای زندگی و کار در سال 2019

کشور های برتر برای زندگی و کار در سال 2019

98/04/31        site-admin       مجله ی گردشگری

متن اخبار:  استرالیا همیشه فهرست افراد بریتانیایی را به دنبال حرکت در خارج از کشور می برد اما همچنین مهاجران را از بسیاری از کشورهای دیگر برای آب و هوای عالی، سبک زندگی شاد و کیفیت عالی زندگی جذب می کند

 1. استرالیا

استرالیا همیشه فهرست افراد بریتانیایی را به دنبال حرکت در خارج از کشور می برد اما همچنین مهاجران را از بسیاری از کشورهای دیگر برای آب و هوای عالی، سبک زندگی شاد و کیفیت عالی زندگی جذب می کند. جای تعجب نیست که سه شهر بزرگ استرالیا - پرت، آدلاید و ملبورن - به عنوان بعضی از جهان زندگی می کنند.

2. مکزیک

بلیط تهران مکزیک

مکزیک یک برنده واضح برای هر دو دسته از افراد است: جستجوگرهای شغلی و یا افراد تعطیلات عالی. و به نظر می رسد که برای این مدت باقی بماند. پس از همه، کشیدن از کم هزینه زندگی و هوای گرم (بسته به جایی که شما حل و فصل، البته) سخت به ضرب و شتم است. علاوه بر این، فرهنگ استقرار مکزیک را یکی از مکان های برتر جهان برای ایجاد یک خانواده می کند.

3. آلمان

علاوه بر ارزان و آبجو و شراب، schnitzel و Autobahn، آلمان برای کمک به بسیاری از مردم بی قرار بود. در حال قدم زدن در وسط قاره، این نخستین قلمرو برای گشت های آخر هفته است. از مونیخ، درایو چهار ساعته شما را به سوئیس، اتریش یا ایتالیا می برد. پرواز دو ساعته شما را تقریبا در هر جای اروپا می گیرد. یک پلت فرم ذوب گوناگون در برلین، که بیشترین شهر بین المللی آن کشور است، در حال رشد است، که در آن هزینه کم زندگی، با رونق فن آوری راه اندازی و احزاب قابل ملاحظه ای مواجه است. در محله های پر جنب و جوش مانند پرنزلائر برگ و کوروزبرگ، انگلیسی ها اغلب در خیابان ها می شنوید - گاهی اوقات حتی بیشتر از آلمانی ها.

4. استونی

با توجه به سهولت مهاجرت به متخصصان خارجی، استونی یکی از بهترین کشورها برای انتقال کارگران ماهر شده است.

این یکی از بهترین کشورها برای حرکت است اگر شما یک کارآفرین شایسته هستید یا فقط به دنبال جابجایی در جایی هستید که نیازی به ویزا ندارید. در استونی شما می توانید یک مجوز کار دریافت کنید که می تواند در عرض 24 ساعت پس از امضای دیجیتالی قرارداد با یک شرکت استونیایی اعطا شود. این نشان می دهد که تعهد استونی به جذب بهترین استعداد و صحنه فن آوری پررونق آن است، چرا که در حال حاضر کشور 350 کارآفرین را تشکیل می دهد که صنایع با تکنولوژی بالا 15 درصد کل تولید ناخالص داخلی استونی را تشکیل می دهند.

5. تایلند

تایلند از جاذبه های گرمسیری برخوردار است، که دارای تاریخچه ی دوستانه ای نسبت به بیگانگان، زیرساخت های قوی و هزینه های بسیار کم زندگی است. بانکوک (پایتخت) یک کلان شهر پر جنب و جوش، که در آن 600 دلار در ماه، یک آپارتمان مبله در یک مجتمع بلند، با استخر، سونا و سالن بدنسازی را در اختیار شما قرار می دهد. اجاره خوب چیز ارزان است چرا که خارجی ها مجاز به داشتن زمین در تایلند نیستند (هرچند شما می توانید یک آپارتمان را بخرید).

 پرک ها مانند تاکسی، ماساژ، و مواد غذایی خیابانی قیمت بسیار ارزان قیمت دارند. و اگر می توانید بدون راحتی شهر زندگی کنید و زندگی سادهتری داشته باشید، در خانه های ییلاقی جزیره حتی بهتر است. تایلند نسبتا مرکزی است در جنوب شرقی آسیا واقع شده است، بنابراین این مرکز بسیار مهمی برای کاوش کشورهای دیگر است (و با AirAsia هواپیمایی بودجه می توانید آن را برای ارزان انجام دهید). جای تعجب نیست که بسیاری از عشایر دیجیتال آن را به عنوان پایگاه اصلی می نامند.

6. ایسلند

ایسلند نه تنها ایده آلیستی خوب و روزمره را در رسانه های اجتماعی و اخبار دارد، بلکه با جذابیت های جذاب طبیعت و چشماندازهای جذاب آن، این نیز یک مکان فوق العاده مسالمت آمیز برای زندگی است. طبق اعلامیه جهانی صلح 2017 فهرست مطالب. در حقیقت، خطرات امنیتی در ایسلند "غیر قابل توجه" در نظر گرفته می شوند.

7. کانادا

برای کسانی که می خواهند به یک کشور انگلیسی زبان مهاجرت کنند و راحتی و ایمنی بالاتر از همه چیز باشند، کانادا ممکن است جای مناسب باشد. مانند ایسلند، همچنین به عنوان یکی از کشورهای آرام و صلح آمیز جهان شناخته می شود، علاوه بر این، به خانه های سه شهر زندگی می کنند: کلگری، تورنتو و ونکوور.

8. کلمبیا

 دولت کلمبیا در نظر دارد تا حدود 12 میلیون دلار برای کارآفرینان کلمبیا به منظور حمایت از آنها در راه اندازی کسب و کار خودشان برنامه ریزی کند. با سرمایه گذاری مناسب، مقررات و البته استعداد، کشور می تواند خود را در جایگاه قطب قرار دهد تا اولین قدرت فناوری آمریکای لاتین شو