10 کشور  برتر تحصیل در  سال 2019|Top 10  Students in 2019

10 کشور برتر تحصیل در سال 2019|Top 10 Students in 2019

98/05/03        site-admin       مجله ی گردشگری

متن اخبار:  در نظرسنجی ما از بیش از 20،000 دانشجوی بین المللی ، اکثر شما به ما گفتند که در هنگام تصمیم گرفتن در مورد تحصیل در خارج از کشور، ابتدا کشور را برای یک دانشگاه یا نوع خاص برنامه انتخاب می کنید. شما همچنین به ما بگویید که مهمترین عوامل در انتخاب یک مطالعه

به رتبه بندی رسمی 2019 ما برای 10 کشور برتر تحصیل در  جهان خوش آمدید!

در نظرسنجی ما از بیش از 20،000 دانشجوی بین المللی ، اکثر شما به ما گفتند که در هنگام تصمیم گرفتن در مورد تحصیل در خارج از کشور، ابتدا کشور را برای یک دانشگاه یا نوع خاص برنامه انتخاب می کنید. شما همچنین به ما بگویید که مهمترین عوامل در انتخاب یک مطالعه در خارج از کشور چیست. ما از بازخورد شما برای ایجاد لیست ما در رتبه بندی بهترین کشورها برای تحصیل در خارج از کشور در سال 2019 استفاده کردیم !

رتبه بندی بر اساس این 7 عامل است:

1. برای تجربه یک فرهنگ جدید

2. برای رسیدن به اهداف حرفه ای

3. برای داشتن یک ماجراجویی

4. برای ایجاد دوستان جدید / گسترش شبکه حرفه ای

5. برای دسترسی به آموزش با کیفیت بالاتر

6. برای مطالعه به صورت رایگان

7. برای رسیدن به ویزا

10- استرالیا 

رتبه بندی جهانی

# 10

دانش آموزان بین المللی

270،000

جمعیت

25.1 میلیون

# 10 در رتبه بندی جهانی ما خانه Vegemite، kangaroos و koalas - استرالیا است! با شش دانشگاه خود در Top 100 در سراسر جهان، ما برای چهارمین کشور برتر برای آموزش عالی اهدا کردیم. اما دانش آموزان نیز می توانند از خارج از کلاس درس لذت ببرند! استرالیا، علاوه بر قرعه کشی شهرهای بزرگ مانند سیدنی، ملبورن و بریزبن، از طیف وسیعی از زیستگاه ها، از جنگل های بارانی و بیابان ها به کوه های آلپ و اکوسیستم های زیر آب، منحصر به فرد است و طیف وسیعی از حیوانات و حیوانات وحشی را در سرزمین و در اقیانوس جذب می کند. ما در استرالیا # 7 در جهان برای ماجراجویی رتبه بندی کردیم و به همین دلیل آسان است! این که آیا شما به اکسپدیشن به Outback بروید، سفر خود را در امتداد جاده اقیانوس بزرگ یا غواصی در عمق ریف Great Barrier، استرالیا چیزی برای همه دارد!

9- فرانسه

رتبه بندی جهانی

# 9

دانش آموزان بین المللی

260،000

جمعیت

67.3 میلیون

فرانسه به عنوان یک کشور از سبک های شیک آن، Riviera فرانسوی نفس گیر و کلیسای جامع نتردام در بین بسیاری از جاذبه های دیگر مشهور است، فرانسه در بالای لیست سطل های مردم قرار دارد. با یک سیستم آموزشی معتبر و بیش از 3500 موسسه عالی آموزش عالی برای انتخاب، دانش آموزان بیشتر و بیشتر از این کشور تاریخی و فریبنده برای مطالعه در نظر می گیرند. رتبه 3 در جهان برای فرهنگ و # 11 برای ماجراجویی، شما می توانید همه چیز را تجربه از گرمای گرسنه کابین برف در آلپ تا گل سرخ و زرق و برق کن.

8- سوئیس

رتبه بندی جهانی

# 8

دانش آموزان بین المللی

50،000

جمعیت

8.5 میلیون

 تحصیل در خارج از کشور در سوئیس و پیوستن به برخی از شهروندان شادتر در جهان! سوئیس برای ارائه چنین چیزی بسیار زیاد است. برای آموزش و پرورش، ما در رتبه بندی رتبه دوم در جهان برای تدریس کیفیت و # 6 برای اهداف شغلی. برای یک کشور کوچک بسیار قابل توجه است، به ویژه به عنوان آن نیز دارای دو دانشگاه برتر در جهان است! در داخل کلاس درس، تفکر انتقادی، یادگیری تعاملی و بحث های فعال خواهد شد در خدمت یادگیری خود را، فراهم آوردن مهارت های خود را که شما را در هر شغلی که شما انتخاب می کنید دور. در دوره های مطالعه خود، آماده شدن برای اسکی در شکوه و جلال آلپ سوئیس، سرگردان از قلعه های با شکوه با شکوه و طعم و مزه برخی از شکلات های خوشمزه که می توانید پیدا کنید! چرا سوئیس پیوستن نیست و درجه بالایی در این پناهگاه خیره کننده، امن و شیرین به دست آورده است!

 7- هلند

رتبه بندی جهانی

# 7

دانش آموزان بین المللی

82،000

جمعیت

17.2 میلیون نفر

 در # 7، هلند نیز رتبه 3 در سطح جهانی را برای تدریس کیفیت و # 4 برای اهداف حرفه ای به ثمر رسانده است. برای چنین کشور کوچکی، با داشتن هشت دانشگاه برتر جهان در 100 کشور، موفقیت چشمگیر است! از بیش از 2000 برنامه دانشگاهی که به زبان انگلیسی تدریس می شود را انتخاب کنید و از یک سبک تعاملی و دانش آموز محور که به شما مهارت های زندگی را فراهم می کند لذت ببرید! بسیاری از دانشجویان بین المللی اینجا را مطالعه می کنند و این کشور از یک جامعه بین المللی متنوع برخوردار است. بسیاری از فارغ التحصیلان نیز پس از فارغ التحصیلی در کشور می مانند. اگرچه طرح های عالی دولت در این بخش نقش مهمی ایفا می کنند، اما می تواند به این دلیل باشد که آنها نمی خواهند زیبایی چشمگیر جشنواره های طلایی، ارائه های هنری از خانه رامبراند و ون گوگ را ترک کنند، و پیشرفت، سالم و متعادل شیوه زندگی هلندی


 6- کاستاریکا

رتبه بندی جهانی

# 6

دانش آموزان بین المللی

2000

جمعیت

4.8 میلیون

کاستاریکا در رتبه بندی جهانی رتبه 6 قرار دارد. با تشکر از مناظر وحشی و ورزش های شدید برای کشف، این کشور در رتبه دوم برای دومین بار در جهان به دنبال یافتن دوستان است. کاستاریکا یک کشور پر جنب و جوش است که به یک جمعیت بسیار افتخار و صلح آمیز خانه می بخشد، و آن را به عنوان یکی از شادترین کشورهای جهان شناخته شده است! شاید این دانه های قهوه ای شناخته شده ای است که کشور تولید می کند، رفتار پر زرق و برق "Pura Vida" برای زندگی است که کاستاریکا دنبال می کند یا چیز دیگری به طور کامل. با بیش از 60 دانشگاه برای انتخاب، سطح بالایی از احترام به تحصیل در سراسر کشور و هزینه های زندگی مقرون به صرفه، کاستاریکا جای خوبی برای تحصیل در رشته شماست!

 

5- مکزیک

رتبه بندی جهانی

# 5

دانش آموزان بین المللی

12،000

جمعیت

123.6 میلیون

 مکزیک با توجه به آب و هوای فوق العاده، هزینه های کم زندگی و استقبال از مردم محلی، از لحاظ ممتازی با مهاجرین است. این مکان مناسب برای تحصیل و زندگی است در # 1 در جهان برای پیدا کردن دوستان و # 3 برای ماجراجویی آمده است. کشف اسرار آزتک های باستانی و مایان ها در حالی که از میراث فرهنگی و هنری مدرن کشور است که باید ارائه دهد! در # 10 در سراسر جهان برای فرهنگ، شما نا امید نخواهید شد! در خارج از شهر شما همچنین 35 سایت های میراث جهانی یونسکو برای کشف و همچنین تعداد زیادی کوه به پیاده روی، سواحل برای لذت بردن و جنگل های بارانی برای کشف! این فرصت را برای یادگیری یک زبان جدید، لذت بردن از برخی از enchiladas معتبر و تجربه جشن های الکتریکی دی د لس Muertos، و تحصیل خود را در خارج از کشور سفر به یاد داشته باشید

4 - کانادا

رتبه بندی جهانی

# 4

دانش آموزان بین المللی

200،000

جمعیت

37 میلیون

به عنوان کشور تحصیلکرده جهان، کانادا با افتخار از دانشگاه های برتر برخوردار است و رتبه 4 را در کیفیت آموزش و # 8 برای اهداف حرفه ای رتبه بندی کرده است. خارج از اتاق سخنرانی، شما می توانید با زیبایی نایگارا فالز، پیاده روی یکی از پارک های ملی بسیار هیجان انگیز و یا دیدار با خرس قطبی در چرچیل! به عنوان یک کشور شناخته شده برای تنوع و ارزش های جامع، مطالعه در خارج از کشور در کانادا آسان خواهد بود به تنظیم، و شما می توانید تجربه سطح بالایی از زندگی که مردم محلی لذت می برند. کانادا در سطح بین المللی به عنوان یکی از بهترین کشورها برای زندگی و تحصیل شناخته شده است، بنابراین چی انتظار دارید؟

3- تایلند

رتبه بندی جهانی

# 3

دانش آموزان بین المللی

20،000

جمعیت

68.8 میلیون

شما احتمالا شنیده اید که تایلند یک مکان عالی برای تعطیلات است، اما آیا می توانم مقصد بعدی تحصیل شما در خارج از کشور باشد؟ همانطور که ما # 3 تحصیل در خارج از کشور مقصد در جهان (و # 1 در آسیا)، و با رتبه بندی برتر جهان در فرهنگ (# 8) و ماجراجویی (# 8)، تایلند خیلی بیشتر از یک ساحل معمولی و تعطیلات رفت و آمد است. فقط تصور کنید که در حال تحصیل در دانشگاه باشید و از صحنه های زیبا از بازارهای شناور، معابد و قصر های زرق و برق دار لذت ببرید! با داشتن هزینه کم زندگی، مواد غذایی خیابانی خوشمزه، دانشگاه هایی که در بهترین شرایط جهان و آب و هوای شگفت انگیز برای لذت بردن، زندگی و تحصیل در تایلند رتبه بندی می شوند، یک رویا است! تایلند همچنین خانه هایی است که برخی از دوست داشتنی ترین و شادترین افرادی هستند که می توانید ملاقات کنید (به هیچ وجه به عنوان «سرزمین لبخند» شناخته نمی شود) آیا شما از زندگی شبانه افسانه ای و هیجانانگیز بانکوک، یا ساحل آرام و خیره کننده Koh Samui، شما می توانید تضمین کنید که شما زمان زندگی خود را داشته باشد!

2- اسپانیا

رتبه بندی جهانی

# 2

دانش آموزان بین المللی

60،000

جمعیت

46.7 میلیون نفر

کسب درآمد # 2 نقطه در جهان (و # 1 نقطه در اروپا )، اسپانیا می سازد برای انتخاب غیر قابل مقاومت برای تحصیل در خارج از کشور مقصد! با هزینه های کم زندگی، یک سیستم عالی آموزش عالی و بیش از 70 دانشگاه برای انتخاب، شما برای انتخاب محل تحصیل خود در این کشور آفتابی، تاریخی و زیبای کشور از بین می رود! در خارج از مطالعات شما هرگز کوتاهی از چیزی برای انجام هر دو، به همین دلیل است که ما آن را رتبه 1 # 1 در جهان برای ماجراجویی و # 3 برای فرهنگ رتبه. این که آیا شما در مورد پیاده روی اسپانیایی نمونه برداری می کنید، از آثار هنری پیکاسو و گوئیدی، و یا خوشامد گویی به رئال مادرید و بارسلونا در استادیوم های خانگی خود، تضمین می کنید اگر در خارج از کشور در اسپانیا تحصیل کنید، تجربه شگفت انگیزی داشته باشید.

1- نیوزلند

رتبه بندی جهانی

# 1

دانش آموزان بین المللی 

53،000

جمعیت

4.9 میلیون

 آیا کیوی بر روی چیزی است؟ پاسخ بله است! با ارائه خیلی زیاد، نیوزیلند با افتخار ادعا می کند که ما # 1 تحصیل در خارج از کشور مقصد در جهان است! شما ممکن است قبلا از زیبایی طبیعت خیره کننده خود، فراوانی ورزش های افراطی پر از آدرنالین و مسیرهای دیدنی ساخته شده توسط Lord of the Rings سه گانه مشهور شنیده باشید . اما آیا می دانستید که می توانید تحصیلات ابتدایی خود را در اینجا نیز دریافت کنید؟ نیوزیلند با تمام هشت دانشگاه در 3٪ در جهان، به درستی سزاوار نقطه عطف، همراه با # 2 برای اهداف شغلی و # 6 برای ماجراجویی است. اینجا را مطالعه کنید و همیشه به دنبال یافتن فعالیت های سرگرم کننده خواهید بود که آیا می خواهید اسکی، بادبانی و یا اسکی بسازید! ماجراجویی شما در نیوزیلند شروع می شود