10 دانشگاه برتر برای مطالعه مدیریت هتل

10 دانشگاه برتر برای مطالعه مدیریت هتل

98/05/03        site-admin       مجله ی گردشگری

متن اخبار:  همانطور که انتظار می رود، این منطقه به شدت مورد حمله قرار گرفته است با موسسات متعدد دانشگاهی ارائه مدیریت هتل و برنامه های مهمان نوازی در سطح جهانی است. هرچند ایالات متحده در رتبه بندی قرار دارد، شماری از متقاعد کننده ها از کشورهای دیگر نیز هستند

1- دانشکده مدیریت هتل (دانشگاه کرنل) - نیویورک، ایالات متحده آمریکا


دانشگاه کورنل در حدود 19 قرن پس از معرفی عملیات هتل در سال 1922 پیشگام صنعت مهمان نوازی بوده است.

ارتباط نزدیک با هتل Statler در سطح جهانی، که در محوطه دانشگاه قرار دارد، یک تجربه یادگیری غنی را تسهیل می کند. حدود 200 دانش آموز نزدیک با حرفه ای مهمان نوازی کار می کنند که در آن قادر به اعمال مهارت های خود در تمام زمینه های عملیات هتل هستند. آنها برای دانشجویان 3 ساله برای تحصیل در خارج از کشور برنامه ای برای به دست آوردن یک تجربه بسیار ارزشمند بین المللی دارند.

تعداد دانشجویان آنها حدود 960 دانشجوی کارشناسی از بیش از 30 کشور است. هر سال 250 رهبر مهمان نوازی در کلاس ها شرکت می کنند. هر دانشآموز حداقل یک دوره کارآموزی را هر ساله انجام می دهد. هر یک از 800 ساعت تجربه صنعت را قبل از فارغ التحصیلی دریافت خواهد کرد و به بیش 

از 1 200 فرصت شغلی از طریق دفتر حرفه ای مدرسه معرفی خواهد شد.

2- Ecole hôtelière de Lausanne (EHL) - سوئیس


دانشگاه لوئیزیانوس، که در سال 1893 تأسیس شد، پنج برنامه آموزشی را از دوره کارشناسی تا سطح تحصیلات اجرایی ارائه می دهد. شبکه روزافزون فارغ التحصیلان آنها شامل 25000 نفر است که در زمینه صنعت و معدن دارای ارزشمند و مناسبی هستند.

در سال 2016، Ecole hôtelière de Lausanne 2 608 دانش آموز ثبت نام کرده و در مجموع 107 ملیت به ثبت رسیده است. این پایگاه دانشجویی متنوع به این محیط آموزشی غنی افزوده می شود که این نهاد مشهور فراهم می کند

3- ویلیام F. Harrah کالج مدیریت هتل (دانشگاه نوادا) -  لاس وگاس، ایالات متحده آمریکا


کالج Harrah Hotel نزدیک به احتمالا مشهور ترین استادیار مهمان نوازی در جهان است، میدان مشهور لاس وگاس است. در حال نزدیک شدن به نوار، دانش آموزان را به کاربرد عملی تجارت خود می رساند.

هر ساله Harrah Hotel College صدها کارآموزی را ترتیب می دهد، بیش از 170 مربی را با دانشجویان متصل می کند و رویدادهای استخدام را با حضور بیش از 100 علامت تجاری مهمان نوازی ملی تطبیق می دهد.

اینها تنها چند ویژگی هستند که این نهاد را قویترین مدافع بهترین دانشگاه برای مطالعه مدیریت هتل می کند.


4- کالج مدیریت دولتی Hospitality Management (دانشگاه مرکزی فلوریدا) - ایالات متحده آمریکا


اورلاندو فلوریدا در سال 2015 بیشترین بازدید کننده در ایالات متحده آمریکا بود، بنابراین تعجبی ندارد که کالج مدیریت رزیدنس در رتبه بالای رتبه بندی قرار گرفته است.

دانش آموزان آنها از تحصیل و کار در این بازار مهمان نوازی پرطرفدار با فراوانی از استراحتگاه ها، رستوران ها، جاذبه ها و موارد دیگر بهره می برند.

مدرسه دارای یک دانشکده شناخته شده کارشناسان نمایندگی از 17 کشور است. از طریق مشارکت، دانش آموزان دسترسی به بورس تحصیلی، عضویت، کارآموزی، سخنرانان مهمان و فرصت های شبکه را فراهم می کنند.

5- دانشکده مدیریت هتلداری آکسفورد (دانشگاه آکسفورد بروک) - بریتانیا


تاریخ معتبر آکسفورد به وضوح به برنامه های آموزشی دانشگاهی خود نیز فیلتر شده است.

آنها دارای دانشجوی متشکل از 55 کشور هستند. همکاری آنها با 20 دانشگاه در سراسر جهان دانش آموزان خود را با امکان تحصیل در خارج از کشور از طریق برنامه تبادل بین المللی خود در کشورهای کانادا، هنگ کنگ، ایالات متحده آمریکا، تایلند و استرالیا فراهم می کند.

دانشجویان بین المللی به تعدادی کمک هزینه تحصیلی و هزینه های زندگی کمک می کنند.

مدرسه مدیریت هتلداری آکسفورد افراد را به سومین یا چهارم سال پذیرش می کند در صورتی که دارای تخصص در موضوع مرتبط با مهمان نوازی باشند و حداقل 40 هفته تجربه کامل در صنعت داشته باشند


6- هتل ها در لاهه (مدرسه کسب و کار بیمارستان)  -  هلند


Thechoolhouses The Haague برنامه های مهمان نوازی خود را از طریق دو کلاس دانشگاه جهانی در لاهه و آمستردام هلند ارائه می دهد. این موسسه در سال 1929 تأسیس شد و اکنون بیش از 60 ملیت به دانش آموزان آموزش می دهد.

مدرک کارشناسی ارشد 4 ساله هتلداری در مدیریت مهمانداری یک برنامه چالش برانگیز، تجاری و عملی است که برای رفع نیازهای مداوم هتل مهمان نوازی طراحی شده است. این درجه واجد شرایط برای برنامه بین المللی سریع است که آن را جذاب برای کسانی که در حال حاضر مطالعات مربوط به مهمان نوازی. این افراد مجاز به تکمیل برنامه در مدت زمان کوتاه هستند.

مهمانخانه هاگ هاام 99٪ از فارغ التحصیلان مدرسه مهمان نوازی توصیه می کنند.

7- مدرسه مدیریت هتل لس Roches  -  سوئیس


دانشکده مدیریت هتل لس Roches دوره های خود را به زبان انگلیسی به دانشجویان متشکل از سراسر جهان برگزار می کند.

مدرسه توجه زیادی به تجربه یادگیری دانش آموز دارد. آنها یک برنامه دنبال من برای افرادی که علاقه مند به ثبت نام هستند، به آنها اجازه می دهد که برای یک روز یک دانش آموز باشند. آنها همچنین دارای مدرک تحصیلی هستند که دانشجویان را قادر می سازد در سراسر جهان در مناطق مهمان نوازی و گردشگری مطالعه کنند.

8- کنراد N. هیلتون کالج مدیریت هتل و رستوران (دانشگاه هوستون) -  ایالات متحده آمریکا


کالج هیلتون یک سازنده برتر است که یک رویکرد یادگیری تجربی تجربی را فراهم می کند که دانشجویان آن را یک پلت فرم جامع از خود می سازند تا حرفه های خود را آغاز کنند. آنها حرفه ای با کیفیت را تولید می کنند که 80 درصد از دانش آموزان خود را قبل از فارغ التحصیلی کار می کنند.

کالج هیلتون برنامه آموزشی اردوگاه تابستانی برای دانشجویان مدارس علاقه مند به ورود به صنعت مهمان نوازی ارائه می دهد. اردوگاه های سه روزه شرکت کنندگان را به صنعت معرفی می کنند از طریق تورهای به مقصد مهمان نوازی برتر در هوستون، جلسات مدیران صنعت، تهیه غذا با سرآشپ های هتل و یادگیری در مورد زندگی کالج.

9 - موسسه آموزش عالی گلیون -  سوئیس


بیش از 50 سال است که مؤسسه Glion در بیش از روریه سوئیس واقع شده است و از نظر دریاچه ژنو و با توجه به آلپ سوئیس و فرانسوی ها، متخصصان حرفه ای برای صنعت مهمان نوازی حرفه ای است.

تقاضا برای فارغ التحصیلان Glion بسیار زیاد است و به میزان قابل ملاحظه ای 86٪ یا کار می کند و یا دارای چند پیشنهاد شغلی است. آنها دارای یک پایگاه دانشجویی متنوع و متشکل از 98 ملیت هستند که 93 درصد آنها دانشجویان بین المللی هستند.

این مدرسه دانش آموز را با تجربه یادگیری فوق العاده و با هتل شبیه سازی شده با 5 رستوران فراهم می کند، یادگیرندگان خود را فرصتی ایده آل برای تکمیل مهارت های خود را.


10 - آکادمی مدیریت مهمانداری امارات (EAHM)  - دبی


اهمیت مکان هرگز نمیتواند کم اهمیت باشد و این هرگز به اندازه EAHM درست نبوده است. این مدرسه معتبر در مقابل برج الآب عرب جمیرا، لوکس ترین هتل جهان، می تواند به بهره برداری از صنعت مهمان نوازی در دبی بپردازد.

این نهاد بخشی از گروه جمیرا است و این اجازه می دهد تا دانش آموزان خود را برای دسترسی و کار در هتل ها و استراحتگاه های مشهور جهانی Jumeirah.

EAHM یک مدرک MBA در مدیریت بین المللی مهمانداری را در اختیار حرفه ای قرار می دهد که نمی توانند مکث خود را برای حرفه و زندگی خود برای تحصیل بگذرانند.