خرید بیمه مسافر | بیمه مسافرتی | صدور بیمه مسافرتی با قیمت مناسب | بیمه مسافرتی خارج کشور : سایت چارتر بلیط

خرید بیمه مسافر | بیمه مسافرتی | صدور بیمه مسافرتی با قیمت مناسب | بیمه مسافرتی خارج کشور : سایت چارتر بلیط

98/05/22        site-admin       مجله ی گردشگری

متن اخبار:  بیمه مسافرتی یکی از مواردی است که افراد یا از ترک خانه خودداری می کنند و یا تصمیم می گیرند که فقط فرصتی بگیرند و پول خود را پس انداز کنند. هرچند که نسبت به بیمه مسافرتی احساس می کنید ، هیچ انکاری نمی کنید که وقتی اوضاع پیش می رود ، واقعاً خوب است.

یافتن بهترین گزینه های بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی یکی از مواردی است که افراد یا از ترک خانه خودداری می کنند و یا تصمیم می گیرند که فقط فرصتی بگیرند و پول خود را پس انداز کنند. هرچند که نسبت به بیمه مسافرتی احساس می کنید ، هیچ انکاری نمی کنید که وقتی اوضاع پیش می رود ، واقعاً خوب است.

اما گزینه های زیادی در آنجا وجود دارد. اگر تصمیم دارید قبل از سفر بزرگ بعدی خود از پوشش خود مطلع شوید ، چگونه می دانید کدام برنامه برای شما مناسب است؟ این پست بهترین گزینه های بیمه سفر را تقسیم کرده است.

چه پوشش بیمه مسافرتی

بیمه نامه مسافرت متفاوت است اما می تواند طیف گسترده ای از موارد حادثه ای را پوشش دهد ، از جمله:

بازپرداخت خریدهای مسافرتی اگر مجبور شوید سفر را لغو یا مجدداً تنظیم كنید

مراقبت پزشکی هنگام مسافرت به خارج از کشور

حمل و نقل به بیمارستان یا بازگشت به خانه در صورت شرایط پزشکی شدید

بیمه فوت تصادف

پوشش اجاره اتومبیل

چمدان گمشده یا تأخیر در یک شرکت هواپیمایی

در صورت بروز عوارض یا تأخیر در سفرهای دریایی یا پرواز بازپرداخت می شود

به یافتن پزشک یا مشاور حقوقی کمک کنید

آنچه در پوشش بیمه مسافرتی شما قرار دارد به شدت به نوع شما برای ثبت نام متکی است.

انواع مختلف بیمه سفر موجود است

بیمه مسافرتی به اشکال ، اندازه و بسته های مختلفی ارائه می شود. این موارد از پوشش اولیه برای کرایه اتومبیل و پروازهای لغو شده تا پوشش کامل پزشکی برخوردار است. آن را به همه روش های مختلف برای به دست آوردن بیمه سفر اضافه کنید ، و کاملا smorgasbord را روی دستان خود قرار داده اید. اما بهترین گزینه های بیمه سفر را می توان در چند نوع اصلی جوشانده است:

ممکن است همیشه دوست داشته باشید

پوشش کارت اعتباری : این نوع بیمه معمولاً نسبتاً اساسی است. اگر کارت اعتباری برای سفر دارید و از آن برای رزرو انواع خاصی از سفر استفاده می کنید ، اغلب سناریوهایی را پوشش می دهد که غالباً همراه مسافرت هستند. به بیمه اتومبیل اجاره ، چمدان گمشده و پروازهای تاخیر فکر کنید.

سایت های رزرواسیون مسافرتی : وقتی بلیط هواپیما ، هتل یا کرایه اتومبیل را بصورت آنلاین رزرو می کنید ، اغلب به شما انتخاب می شود که با هزینه ای اندک ، بیمه سفر را اضافه کنید. که معمولاً فقط گزینه های حمل و نقل یا محل اقامت شما را رزرو می کند. اصولاً انصراف پرواز ، تغییر تاریخ یا بیمه وسیله نقلیه.

بیمه مسافرتی کامل : این نوع پوشش معمولاً از طریق نماینده بیمه یا سایت مقایسه بیمه در دسترس است. به طور کلی ، این امر پوشش کامل تری از جمله بیمه حمل و نقل ، لغو سفر ، هزینه های پزشکی و حتی بیمه موارد شخصی را که گم شده یا سرقت می شوند فراهم می کند.

نحوه انتخاب بهترین بیمه سفر برای سفر

بهترین بیمه مسافرتی برای شما به سفر شما و آنچه را که می خواهید برای آن آماده شوید بستگی دارد. اگر قصد مسافرت روزمره خود را به یک مقصد مرتباً بازدید شده دارید ، تنها آنچه شما نیاز دارید پوشش دادن چمدان های گمشده و تأخیر در پرواز است. اگر قصد سفر با اتومبیل اجاره ای را برای یک مسافرت در اردوگاه بیابانی دارید ، ممکن است ترجیح دهید پوشش بهتر وسیله نقلیه و تخلیه اضطراری باشد. و اگر به منطقه ای مراجعه کرده اید که مالاریا یک بیماری شایع است و ممکن است در طول سفر به پزشک خارجی مراجعه کند ، ممکن است پوشش پزشکی اضافی برای شما مهم باشد.

هنگام انتخاب بیمه سفر برای هر سفر شخصی ، موقعیت هایی را که احتمالاً با آنها روبرو هستید ، ارزیابی کنید. سپس برای آن مجموعه شرایط احتمالی بهترین بیمه سفر را انتخاب کنید.

قبل از خرید یک بیمه نامه برای سفرهای خود ، پوشش آن را در مورد آنچه قبلاً دارید بررسی کنید. آیا کارت اعتباری مسافرتی یا بیمه اتومبیل شخصی شما اتومبیل های اجاره ای را پوشش می دهد؟ پس از آن پول خود را برای بیمه اضافی هدر ندهید.

آیا بیمه درمانی شما برای مراقبت های پزشکی در خارج از کشور پرداخت می کند؟ اگر چنین است ، آیا فعالیت های مخاطره آمیز مانند کوله پشتی یا قایق سواری با آب سفید نیز پوشیده شده است؟ آیا شرکت هواپیمایی شما در حال حاضر به شما اجازه می دهد پرواز را مجدداً تنظیم کنید؟ بنابراین دیگر هیچ حس پرداخت هزینه اضافی برای آن خدمات وجود ندارد. اگر صاحب خانه یا بیمه اجاره نامه دارید ، اغلب اوقات وسایل شما را به دور از خانه نیز پوشش می دهد.

نحوه انتخاب بهترین پوشش بیمه سفر

هنگام تصمیم گیری در مورد برنامه بیمه مسافرت ، از طریق هواپیمایی ، سایت رزرو ، کارت اعتباری یا نماینده ، همیشه شرایط و ضوابط را بخوانید. بسیاری از آنها از جزئیات دور می شوند ، اما مهم است که توجه داشته باشید که چه چیزی پوشش داده نشده است. به عنوان مثال ، آیا در صورت بروز یک فاجعه طبیعی ، پوشش لغو سفر فقط در دسترس است؟ یا می توانید به هر دلیلی در هر زمان لغو کنید؟ همچنین بعضی اوقات محدودیت هایی در چند روز قبل از سفر برنامه ریزی شما وجود دارد که می توانید سفر خود را لغو یا به تعویق بیاندازید.

اگر در ورزشهای شدید یا سازمان یافته شرکت خواهید کرد ، بررسی کنید که خط مشی شما این موارد را در بر می گیرد. شاید لازم باشد سیاستی را بطور خاص برای سفرهای ماجراجویی جستجو کنید. برای مراقبت های پزشکی و یا پوشش هایی که شامل پرواز شما در مواقع اضطراری است ، حد کسر و پرداخت آن را بررسی کنید. به یاد داشته باشید ، هزینه های پزشکی جدی می تواند سریع افزایش یابد. بازگشت مجدد ممکن است مفید باشد ، اما مگر اینکه چندین ماه یا بیشتر از خارج از کشور سفر کنید ، بیمه پزشکی معمولی شما احتمالاً شما را تحت پوشش قرار می دهد.

همچنین بدنبال کمک های 24 ساعته ایده خوبی است. این امر در شرایطی مفید خواهد بود که برای رزرو مجدد پرواز ، قرار دادن پزشک یا وکیل در خارج از کشور یا حتی یافتن چمدان های گمشده در هنگام کمک به شما کمک کند. نمایندگان و خطوط تلفن همراه مرتبط می توانند واسطه ای برای حل مشکلات مربوط به سفر باشند.

از کجا می توان بهترین بیمه سفر را پیدا کرد

برای پوشش سفارشی ، می توانید از سایت مقایسه ای مانند charterbilit.com یا charterbilitt.ir استفاده کرده و یا با یک نماینده رزرو کنید. سایت های مقایسه گزینه خوبی هستند. آنها به شما امکان می دهند پوشش مورد نظر خود را انتخاب کنید ، چقدر می خواهید هزینه کنید و طیف وسیعی از گزینه ها متناسب با خواسته های خود را ارائه می دهید.

 اما امکانات زیادی در آنجا وجود دارد ، بهترین بیمه مسافرتی احتمالاً از یک نماینده حاصل می شود. یک نماینده بیمه مسافرتی می تواند به پاسخگویی به سؤالات کمک کند و شما را به سمت پوشش مناسب جهت برنامه های شما راهنمایی کند. به طور طبیعی ، نمایندگانی وجود دارند که به شرکتهای خاص مانندبیمه سامان  یا بیمه ملت  اختصاص داده شده اند ، اما بسیاری از آنها رایگان هستند تا با کمک به گرفتن مارک ها و برنامه های مختلف ، بهترین بیمه سفر را پیدا کنند

چرا بیمه مسافرتی سامان؟

 با توجه به مشکلات پیش آمده ناشی از تحریم‌های ظالمانه و هم چنین افزایش نرخ ارز ، نیاز به یک بیمه نامه مطمئن  که توسط شرکت بیمه حرفه ای در صنعت گردشگری که دارای دانش و بینش کافی از نیازهای مسافران قبل و در طول مدت سفر است، بیش از پیش احساس می‌شود.

بر این اساس شرکت بیمه سامان به عنوان شرکت بیمه پیشرو در صنعت گردشگری با شناخت کافی و کامل از سوابق بیش از 6 میلیون نفر مسافر ایرانی در مقاصد مختلف و هم چنین اتصال به بیش از 50 هزار مرکز درمانی اقدام به ارائه  مطمئن ترین و جامع ترین محصول بیمه‌های مسافرتی بر اساس قصد سفر مسافران نموده است

مقایسه خدمات بیمه مسافرتی سامان با سایر خدمات بیمه‌های مسافرتی کشور


سایر شرکت های بیمه 

بیمه سامان

شرح

ردیف

خیر

بله

تخفیف بر تاکسی فرودگاه 100 درصد

1

خیر

بله

تخفبف بر خدمات cip فرودگاه تا 100 درصد

2

خیر

بله

جبران هزینه های ناشی از کنسکی سفر (قبل از سفر)

3

خیر

بله

جبران هزینه های ناشی از برگشت زود هنگام سفر لغو سفر

4

خیر

بله

بالاترین پوشش بیمه درمانی مسافرت تا سقف 70000 یورو

5

خیر

بله

امکان پرداخت خسارات به موارد مرتبط با شرایط حاد بیماری از قبل

6

خیر

بله

جبران هزینه های ناشی از سرقت موبایل تبلت و لپ تاپ در طول مدت سفر

7

خیر

بله

بیمه سرقت و حوادث منزل در طول مدت سفر

8

خیر

بله

جبران هزینه های کنسلی رویدادهای تجاری . آموزشی ورزشی رزرو شده ناشی از حادثه برای بیمه شده

9

خیر

بله

شعبه و تیم تخصصی مسلط به صنعت گردشگری با متوسط ده سال سایقه کار

10

خیر

بله

اتصال به بیش از 55000 مرکز درمانی در سرسر جهان

11